1/08/2016

Zastanów się dwa razy zanim opublikujesz to zdjęcie!

Nagość , już nikogo nie dziwi , to coś, co wpisało się już w nasze życie . Widzimy ją na plakatach  w filmach.. Pokazywanie takich rzeczy w filmach przez gwiazdę to jedno , a wrzucanie  przez   znajomych półnagich zdjęć na portale , na których konto ma też rodzic, ciotka, kuzyni. No bo czy zdarza wam się chodzić po mieszkaniu w bieliźnie , gdy przychodzą do was znajomi ? Chyba nie.

Rozumiem , że masz fajne ciało , i chcesz się nim pochwalić . No bo wiecie w internecie jest pełno zdjęć ślicznych dziewczyn , i aż człowieka korci żeby do nich dołączyć . Wstawiając takie zdjęcie  uderzasz  niewinną   osobę w twarz . Bez ostrzeżenia. Dla mnie to totalny kosmos wstawiać roznegliżowane zdjęcia na portal,  na którym widzą Cię twoi znajomi , rodzina ludzie z którymi spotkasz się  na co dzień  . To już nawet nie chodzi o to , czy coś wypada , czy  nie wypada. czy coś powinno się robić , czy  nie . Chodzi tu o to , że raczej powinno coś zostać dla ciebie. , a nie dla całego tabuna ludzi siedzących przed monitorem. A jak już naprawdę musisz się pochwalić swoim nowym roznegliżowanym zdjęciem dodaj je na portal , którego twoi znajomi nie znają. Nie machaj nim przed nosem wszystkich ludzi , których znasz. . Tak wiem , że jak im się , coś nie podoba , to mogą wyłączyć powiadomienia. Ale ,to nie o to chodzi.
Dlaczego dziewczyny nie mogą imponować wyglądem z klasą ? Zawsze muszą wystawiać swoje  nagie ciało na światło dzienne. Tak jakby tylko dzięki niemu zwracały na siebie uwagę . Czasy , kiedy w sklepach nie było żadnych fajnych ubrań, już się skończyły. Jest też dużo sposobów , by podkreślić swoją urodę . Moim zdaniem wstawianie roznegliżowanych zdjęć wcale nie jest takie super , a poza tym , to tak jakby wybrać  najłatwiejszą , a zarazem najgorszą możliwą drogę-  na skróty. Nie chodzi o to , że wszystkie  mamy imponować inteligencją , mądrością, i oczytaniem  , Chociaż , to też by niektórym nie zaszkodziło . Ale jak już musisz popisywać się urodą  zrób , to z klasą . Ty mi po prostu zazdrościsz - no pewnie , bo sama nie mogę sobie zrobić takiego zdjęcia , bo skoro mi się nie podoba , to na pewno jestem osobą otyłą z przetłuszczonymi włosami i aparatem na zębach . Pewnie można przecież usunąć kogoś ze znajomych . Ale , czy to o to chodzi ? Jak mam nie patrzeć skoro wyświetla mi się zdjęcie półnagiego człowieka. To chyba oczywiste, że z czystej ludzkiej ciekawości się zerknie. .później  zacznie się przecierać oczy ze zdziwienia, że ktoś był na tyle nierozgarnięty , by pokazać swoje ciało wszystkim  znajomym  i  prawie znajomym. Okej jeśli są , to zdjęcia z jakiejś sesji , i mają jakiś przekaz . Naprawdę , to rozumiem. Ale nie  wmówisz mi , że robiąc półnagie zdjęcia, kiedy po prostu jesteś czymś zasłonięta nie chciałaś wzbudzić zainteresowania. . Bo w to nie uwierzę - chcesz uwagi i tyle. No , prawdopodobnie komentarzy pełnych zachwytu .
A co Wy sądzicie na temat publikowania takich kwiatków ?

5 komentarzy:

 1. Myśle, że istnieje pewna granica między pewnością siebie a pokazywaniem całego ciała. Każdy powinnien znać umiar w tym co robi i liczyć się z tym, że internet to miejsce dla milionów ludzi i każdy może zobaczyć tego typu zdjęcie

  http://want-cant-must.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Każdy powinien mieć do siebie jakiś szacunek, ale jak widać niektórym osobom go brakuje - niestety.
  fashion-by-sisters.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie ciało zakryte, czy odkryte to to samo. Zostaliśmy tacy stworzeni. Dla mnie nagość jest normalna, choć czasami są ladacznice i to irytuje ;/
  olusiek-blog.blogspot.com- klik!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dodawanie zdjęć z wakacji, w krótkim spodenkach czy już nawet stroju raczej nie jest niczym, czym mogłabym się wstydzić. Zwłaszcza, że znajomi nie raz już mnie w takich 'stylizacjach' widzieli. Są jednak wyjatki i gdy widzę 3541671735 zdjęcie tej samej osoby na Instagramie z wypiętym tyłkiem i w stringach irytuję się ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojoj, nie popieram dodawania takich zdjęć... Ile lasek wrzuca na fb zdjęcia w cyckami na wierzchu? Dla mnie to jest po prostu żenada i brak szacunku do sanej siebie ;)

  U mnie nowy post, zapraszam!
  Obserwuję ;)
  MÓJ BLOG-KLIIK

  OdpowiedzUsuń

Zostaw komentarz. Daje on dużą motywację do działania :)