11/11/2015

Bycie młodym wcale nie jest takie super .

  Boże jak ja  Chciałbym być w twoim wieku. Zdaniem większości młodość , to najlepszy czas  w życiu człowieka. Wiecie dlaczego? Masz mnóstwo energii,  zobowiązań raczej żadnych,  otaczasz się grupką przyjaciół.

 
Jak w bajce.
Bycie młodym jest fajne ? tak masz mnóstwo energii , dużo możliwości, w każdej chwili możesz zmienić zdanie , i nikt nie będzie miał ci tego za złe. Cokolwiek   więc byś nie zrobił w każdej sytuacji wymówką jest twój wiek. Nikt  w trakcie tego chwalenia czasów nie wspomina o tym , że w  tej całej euforii cieszenia się życiem możemy  dojść  do ściany, którą jest kryzys wieku młodego.

Czego ja właściwie chcę ?
Tak świat do pewnego momentu patrzy z przymrużeniem oka na twoje wariactwa , i pozwala ci zmieniać zdanie  , ale z drugiej strony wymaga konkretnych decyzji i to najlepiej jak najszybciej. Zanim się obejrzysz słyszysz serię pytań :Co chcesz robić w życiu, jaki jesteś ? Kim chcesz być w przyszłości ?  O czym marzysz ?
Zaczyna się , już w liceum , to tam wybierasz rozszerzenia, przedmioty z których chcesz zdawać maturę. To wtedy okazuje się, że te przedmioty , które wybrałeś wcale nie są dla ciebie , i wcale nie jesteś z nich tak dobry jak Ci się wydawało. Jeśli jesteś osobą, która wie co chce robić w przyszłości , z całego serca Ci  tego gratuluję .
A, gdy już to sobie wszystko uświadomisz , i podzielisz się  tym z osobą, która ma już pewien bagaż doświadczeń, uśmiechnie się, i powie:
takie jest życie co poradzisz ?

Polub mnie!
Facebook


6 komentarzy:

 1. Bycie młodym jest fajne, ale czas i tak przeminie. Jak to się mówi: Młodość nie wieczność. :)

  http://justdaaria.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jednak chciałabym już troszeczkę dorosnąć.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bycie młodym jest fajne,ale nie jest to za bardzo też dobre.Ma się wiele obowiązków i trzeba podejować trudne decyzcje.Super post <3
  Pozdrawiam http://nataliaxxxsmile.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. "Takie jest życie" i taka jest kolej rzeczy. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. No ale jak jest się młodym chcę być się starszym gdy już osiągniemy te 30 lat to chcemy być 19 latkami :D
  Zapraszam do mnie :**

  OdpowiedzUsuń
 6. No ale jak jest się młodym chcę być się starszym gdy już osiągniemy te 30 lat to chcemy być 19 latkami :D
  Zapraszam do mnie :**

  OdpowiedzUsuń

Zostaw komentarz. Daje on dużą motywację do działania :)