7/15/2015

Ciocia,która wie lepiej

W pewnej miejscowości nieopodal Elbląga. Mieszka rodzina składająca się z pięciu osób. Rodziców, dorastającej córki,  i  dwóch dorosłych już synów. Mimo że mają oni  już swoje rodziny starają się odwiedzać dom rodzinny po to, aby  pomóc rodzicom w codziennych obowiązkach. Najważniejszą osobą w tej rodzinie jest mama, która stara się ze wszystkich  sił by rodzina miała ze sobą jak najlepszy kontakt niestety nie zawsze jest,  to możliwe  głównie ze  względu na dominujące charaktery rodzeństwa. Oliwy do ognia dolewa jeszcze ciocia, która chce dla wszystkich jak najlepiej. Niestety jak sama mówi rodzina  nie potrafi tego docenić. Szczególnie  najmłodsza z rodzeństwa. Konflikty, jakie są pomiędzy nimi  zazwyczaj pewnie po prostu wynikają z różnicy pokoleń,  jak również z tego, że ciocia  niektóre  sugestie, które  kieruje do swojej nastoletniej siostrzenicy  opiera na tym, co usłyszy od znajomych lub przeczyta w sieci.  Zdaniem cioci mają  one ,,ułatwić" życie. Bulwersujący jest fakt, że robi to za plecami samej zainteresowanej. A ona dowiaduje się o tym w momencie , gdy już za chwilę te sytuacje mają mieć miejsce przez co ich relacje ulegają coraz większemu pogorszeniu, lecz ciocia udaje, że tego nie widzi i dalej porusza  tę sprawę. co wy myślicie o tej sytuacji ?

5 komentarzy:

 1. Nie ciekawa sytuacja. Niestety często tak jest, że dorośli wiedzą lepiej..

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj bardzo niefajna sytuacja.. Ta ciocia przesadza i chyba za często wpycha nos w nieswoje sprawy, od których powinna trzymać się z daleka ..

  OdpowiedzUsuń
 3. Trudna sytuacja, Ale czasem dorośli lubią wkładać swoje paluchy w nie swoje masło :)

  Mój blog-KLIK!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam na mój blog, może Ci się spodoba i zostaniesz tam na dłużej- zaobserwujesz
  http://alexandraiwinska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. O raju, osoby, które chcą układać komuś życie są niemożliwe! Sądzę, że nikt nie powinien wciskać nos w nie swoje sprawy, bo każdy jest inny i każdy chce żyć po swojemu. A stare ciotki, które wiecznie marudzą, że chcą jak najlepiej i zachowują się w taki sposób tylko komplikują rodzinne relacje.
  Pozdrawiam xx

  ---
  sztukaparzeniaherbaty16.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Zostaw komentarz. Daje on dużą motywację do działania :)